Maketēšana dažādās programmās

Maketēšanas programmas

Maketēšanas programmas

Mūsu uzņēmums ar prieku piedāvā jums profesionālus pārtulkoto tekstu maketēšanas un formatēšanas pakalpojumus. Turklāt atkarībā no jūsu izvēles gatavo darbu varat saņemt vai nu tā sākotnējajā elektroniskajā formātā, vai jebkurā citā datu formātā.

Ja oriģinālais dokuments satur attēlus, shēmas, diagrammas vai tabulas, pēc jūsu vēlēšanās mūsu kvalificētie maketētāji var izveidot izkārtojumu, kas pilnīgi atbilst tulkojamā dokumenta izskatam.

Kad darbs ir pabeigts, gatavo rezultātu sniedzam formātā, kas ir saderīgs gandrīz ar visām publikāciju sagatavošanas programmatūrām, vai tā būtu Microsoft Office, QuarkXPress, Adobe Illustrator vai CorelDraw. Ja nepieciešams, materiālu apstrādi var veikt arī citā programmatūras vidē.

Mēs vienmēr rūpīgi sekojam savu speciālistu darba efektivitātei un augstu vērtējam savu klientu laiku. Tieši tāpēc, uzticot darbu mums, jūs saņemat rezultātu īsā laikā. Turklāt katrs mūsu apstrādātais dokuments tiek pakļauts rūpīgai rediģēšanai un korektūrai, tādējādi garantējot gala iznākuma augstu kvalitāti.