Notariāli apstiprināti tulkojumi

Notariāli apstiprināti tulkojumi

Notariāli apstiprināts tulkojums

Notariāli apstiprināti tulkojumi ir pakalpojums, kurā ietverta dokumenta tulkošana ar tai sekojošu apstiprināšanu pie notāra. Šādas darbības var būt nepieciešamas, izbraucot no valsts, pieņemot darbā vai mācību iestādē ārvalstu pilsoņus, kā arī noslēdzot sadarbības līgumus ar ārvalstu uzņēmumiem.

Notāram, kas pilnīgi nepārvalda svešvalodu, nav tiesību apstiprināt neviena dokumenta tulkojumu, vai tā būtu pase, vīza, uzņēmuma reģistrācijas vai citi dokumenti. Šajā gadījumā tulkotā dokumenta salīdzināšanu veic tulks, kura paraksta īstumu pēc tam apstiprina notārs.

Tulkošanas birojs „Gramhost” profesionāli nodarbojas ar dokumentu notariālo tulkošanu. Mēs veicam jebkādas sarežģītības notariāli apstiprināmo dokumentu tulkošanu, tostarp pilnvaru un juridisko personu dibināšanas dokumentu tulkošanu.

Sadarbība ar klientu notiek visos dokumentu apstiprināšanas posmos, turklāt katram atsevišķajam gadījumam mūsu speciālisti pieiet individuāli.
Sadarbojoties ar mums, esiet droši par mūsu darba maksimālo operativitāti un efektivitāti.

Zemāk ir norādītas cenas par tulkojuma notariālo apstiprināšanu. Visas cenas ir norādītas par vienu dokumentu, bez lapu skaita ierobežojuma.
Cena par notariālu apstiprināšanu Lati

(LVL)

Euro

(EUR)

Liti

(LTL)

Rubļi

(RUB)

Zloti

(PLN)

Latviešu valoda: 10 14,5 50 591 61
Citas valodas: 11 16 55 650 68
Notariāla apstiprinājuma papildus kopija
Latviešu valoda: 2 2,9 10 118 12,5
Citas valodas: 3 4,4 15 178 18,5

Cena par notariāla apstiprinājuma kopiju ir noradīta par 1 lapu.

Norādītajām cenām ir nepieciešams pievienot summu par tulkojumu.

Steidzamais pasūtījums maksā papildus 8 LVL (Pasutījums tiks izpildīts vienas darbadienas laikā).