Tehniskais tulkojums

Tehnisko tekstu tulkošana

Tehnisko tekstu tulkošana

Ar tehniskās dokumentācijas tulkošanu mēdz būt saistītas noteiktas problēmas. Tehnisko tekstu tulkošana prasa, lai tulkotājam būtu īpaša kvalifikācija un nepieciešamās zināšanas vajadzīgajā tehniskā profila jomā. Tādējādi bieži vien izrādās, ka cilvēkam nav pa spēkam patstāvīga lietošanas pamācību vai dokumentu tulkošana.

Tulkošanas birojs „Gramhost” sniedz jebkādas sarežģītības visdažādāko tehnisko dokumentu tulkošanas pakalpojumus, vai tie būtu tehniskas ierīces lietošanas norādījumi vai zinātniski tehniskā literatūra. Mūsu birojā strādā dažādu kategoriju speciālisti, kuriem ir tehniskas ievirzes augstākā izglītība, kā arī pieredze ražošanā, automobiļu būvē un augsto tehnoloģiju jomā.
Turklāt ikviens no viņiem lieliski pārvalda svešvalodu dzimtās valodas līmenī un pārzina speciālo tehnisko leksiku, tādējādi nodrošinot mūsu uzņēmuma veikto tehnisko tekstu tulkojumu augsto kvalitāti.

Neatkarīgi no oriģinālā teksta sarežģītības visi tehnisko tekstu tulkošanas darbi tiek veikti, cik ātri iespējams, bet rūpīgā teksta korektūra pēc tulkošanas garantē gala rezultāta maksimālu precizitāti.